Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

\"\"

\"\"
Firma Instalnova Grupa SBS K.Borkowski Spółka Komandytowa zatrudnia ponad 20 osób wysoce wyspecjalizowanej kadry. Są to osoby doświadczone i pełne energii.

Połączenie zapału, wykształcenia i praktyki – to nasz przepis na dynamiczną i kompetentną firmę.

\"\"
Zarówno dzięki naszej kadrze, jak i podmiotom z nami współpracującymi możecie Państwo liczyć na płynną i kompleksową obsługę procesu handlowego. Nasi doradcy gotowi są do pomocy już na etapie wyboru produktu poprzez materiały handlowe (katalogi, cenniki) przez dobór urządzeń po bezpłatne projekty techniczne instalacji sanitarnych i grzewczych. Nie narzucamy naszym Klientom konkretnego produktu – staramy się informować i oferować produkty o jak najlepszych parametrach technicznych i dobrym wskaźniku cena/jakość. Nie stawiamy sobie ograniczeń, chcemy działać jako sprawdzony partner sklepów instalacyjnych, instalatorów, generalnych wykonawców, a także Klientów indywidualnych – stąd nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, aby firma Instalnova była w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z kompleksowym i terminowym dostarczaniem materiałów z branży sanitarnej, grzewczej.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty, zapewniając doradztwo techniczne, transport oraz atrakcyjne ceny.

\"\"
Dzięki starannemu przygotowaniu logistyki oraz własnej flocie samochodowej zyskujemy nie tylko cenny czas ale przede wszystkim elastycznie reagujemy na potrzeby naszych Klientów

Reklama Reklamareklamareklama
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki