Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

\"\"
\"\"

INSTALNOVA Grupa SBS
K. Borkowski Spółka Komandytowa


ul. Płocka 28 B
87-800 Włocławek


NIP 888-311-62-24
Regon: 341292004

\"\"

tel.: 54 230 80 85
fax: 54 233 13 98

Karol Borkowski
Komplementariusz
54 230 80 85
kborkowski@instalnova.pl

Monika Wesołowska
Prokurent
605507777
mwesolowska@instalnova.pl

Dział Handlowy

Krzysztof Piórczyński
Specjalista ds. Sprzedaży
601300722
kpiorczynski@instalnova.pl

Maciej Czerwiński
Specjalista ds. Sprzedaży
603170450
mczerwinski@instalnova.pl

Tomasz Rutkowski
Specjalista ds. Sprzedaży
605104405
trutkowski@instalnova.pl

Bartłomiej Michalski
Doradca Techniczny Instalatora
605227565
bmichalski@instalnova.pl

Marta Piórczyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
605100355
mpiorczynska@instalnova.pl

Robert Lange
Specjalista ds. Sprzedaży
782006050
rlange@instalnova.pl

Grzegorz Zarośliński
Specjalista ds. Sprzedaży
782717020
gzaroslinski@instalnova.pl

Dział Zakupów

Marta Michalak
Specjalista ds. Zakupów
607100499
mmichalak@instalnova.pl

Dział Księgowości

Małgorzata Surdyk Woźniak
Główny Księgowy
605601499
msurdyk@instalnova.pl

Róża Szczęsna
Specjalista ds. Księgowości
54 230 80 85
rszczesna@instalnova.pl

Magdalena Chrzanowska
Specjalista ds. Rozliczeń
603406505
mchrzanowska@instalnova.pl

\"\"


Wyświetl większą mapę




ReklamaReklamareklamareklama
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki